Długopisy reklamowe z nadrukiem

Podbić życzliwość wyborców

Politycy za wszelką cenę chcą pozyskać stanowisko, na które kandydują. Prawda jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, aczkolwiek nie to, jest dla nich najistotniejsze. To sondaże, ze słupkami poparcia, albo jego brakiem- pobudzają u nich palpitacje serduszka. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- jak przekonać do siebie, prawdopodobnego wyborcę. Sposobów na to jest kilka: od tych racjonalnych, aż po te w największym stopniu niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych na pewno wolno zaliczyć plenerowe wyjazdy. Podczas takiego spotkania- kandydat na posła bądź senatora, przedstawia swój autorski program, który planuje realizować- w okresie czasu swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeżeli natomiast są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- pojawia się wówczas z ramienia partii. Drugą całkiem sensowną metodą, są wiece wyborcze. Planuje się je w plenerze, najlepiej o ogromnej przestrzeni. Wyborcy są raczeni różnorodnymi frykasami z grilla oraz innymi przysmakami. 
      W końcu mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł dodatkowo wierzy, że takie sztuczki, chociaż trochę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym rozmaite gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być bluzki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie znaczące, liczy się tylko i wyłącznie to, by ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak przydarzyć, że gdy nie będą wiedzieć- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Z drugiej strony, słowa w kampanii wyborczej ulatują- zostają wyłącznie twarze. Można uciec się do podstępu a także udając akwizytora, zmuszać niezdecydowanych wyborców bądź też zostawić im ulotki za wycieraczkami aut. Jest jednakże ryzyko, że brudne zagrywki, tylko ich zniechęcą i w ogólne nie pójdą do urn.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Banery reklamowe frontlight
Drukarnia Krotoszyn wykwintne stargard
Sitodruk łódź żywiec
Kalendarze wieloplanszowe B3 poziome druk złotoryja